HypnoPorod

V naší společnosti se většina žen porodu bojí. Často nemají jiné přání než mít porod rychle za sebou. A není divu. To hlavní, co se většině lidí v souvislosti s porodem vybaví je bolest, strach a riziko.

Co kdybyste byla schopna překonat tyto zažité vzorce a podobně jako jiné zvířecí matky porodit mírně, v klidu a s přirozenou silou a radostí?

HypnoPorod není nový koncept. Jde o přirozený způsob porodu. Povede Vás směrem k nalezení sebedůvěry ve vlastní schopnost takto krásně porodit. Budete bdělá a hluboce přítomná a uvolněná ve svém těle.

Techniky HypnoPorodu

V kurzu se budeme věnovat relaxacím, vizualizacím, práci s afirmacemi a nácviku všech druhů dýchání k porodu. Ukážeme si, jak vypnout hlavu a přesto neztratit kontrolu nad vlastním porodním dějem.

Budete mít čas ponořit se do relaxace a hledat ty správné techniky, které vás oslovují a fungují právě vám. Společně je zpracujeme tak, aby byly použitelné i pro osobu, která vás bude u porodu doprovázet.

Kurz se zaměřuje pouze na osvojování si HypnoPorodní technik. Nebudeme se věnovat informacím a vzdělávání. Nenahrazuje tedy komplexní předporodní přípravu a je určen ženám, které již rodily, nebo mají za sebou kvalitní předporodní přípravu a chtějí se dále rozvíjet. : )

                                                                            Cena: 1300 Kč/žena (doprovod zdarma) 

Místo: rc MaTáTa Husovice (Dukelská třída 49/9, Brno)

Přihlašovací formulář 

Techniky HypnoPorodu 

16. - 17. 4. 2019


Praktická předporodní příprava metodou HypnoPorod

Pět dvou a půl hodinových lekcí. Rozsah kurzu a týdenní rozestupy mezi jednotlivými lekcemi Vám umožní se pozvolna a velmi detailně ponořit do tématu porodu. Techniky HypnoPorodu si tak perfektně osvojíte. 

Během kurzu máte dostatek prostoru na relaxace, vizualizace, práci s afirmacemi i osvojování si dechových technik.

Nedílnou součástí je informační příprava. Čeká Vás dostatek informací o tom, jak probíhá normální porod.

V průběhu těchto pěti týdnů jste v kontaktu s lektorkou a máte možnost se na cokoliv ptát, ladit případné nejasnosti a sdílet své předporodní těšení s podobně naladěnými páry.

Předporodní kurzy jsou často místem počátku nových přátelství. Zveme Vás. :)

Cena: 3200 Kč/žena (doprovod zdarma)

Místo: rc MaTáTa Husovice (Dukelská třída 49/9, Brno)

Přihlašovací formulář

Praktická předporodní příprava metodou HypnoPorod